Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Natural glazes. Collecting and making
133,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Podobnie jak glina, wszystkie materiały szkliste pochodzą z ziemi. Tradycyjnie kamienie, rośliny i inne naturalne materiały stanowiły elementy dekoracji powierzchni ceramicznych. W epoce syntetycznych i produkowanych masowo szkliw, ręcznie robione szkliwa z miejscowych składników pozwalają artystom produkować unikalne elementy, które odzwierciedlają otaczające ich krajobrazy. W Natural Glazes, Miranda Forrest prowadzi czytelników przez proces eksperymentowania i odkrywania, aby uzyskać niesamowite barwy z materiałów organicznych. Niezależnie od tego, czy glazura jest mieszana od zera, czy też lokalne produkty są dodawane do komercyjnych szkliw, ta zwięzła książka uczy podstawowych kroków. Różnorodne materiały glazurnicze są dostępne w dowolnym miejscu, a Forrest pokazuje artystom, jak rozpoznać i zebrać odpowiednie składniki i przygotować je do mieszania. Wyjaśnia, jak pracować z roślinnością i materiałami organicznymi, takimi jak trawa, drewno i muszle, dając wskazówki krok po kroku do mieszania glazów i testowania mieszanek próbek w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Natural Glazes obejmuje techniki aplikacji i wypalania, takie jak raku i oferuje informacje na temat zdrowia i ochrony środowiska. Natural Glazes zawiera pełnokolorowe fotografie ukończonych prac, wykresów i tabel, które podają czasy wypału i inne dane, oraz wnikliwe eseje od innych artystów ceramicznych specjalizujących się w pracach z glazurą. Używanie znalezionych materiałów w szkliwach to kreatywny sposób na dodanie lokalnego akcentu do ceramiki. Dzięki Natural Glazes inspiracja może być tak bliska, jak własnego podwórka.

Natural Glazes

Collecting and Making (New Ceramics)

autor: Miranda Forrest;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 188 x 246 mm;
ilość stron: 112;
2013 University of Pennsylvania Press;
ISBN 9780812222623;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Szkliwa i zdobienie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy