Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Mustard Seed Garden Manual of Painting
329,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Jest to pierwsze angielskie tłumaczenie słynnego chińskiego podręcznika "Chieh Tzu Yan Hua Chuan" (oryginał, 1679-1701), opublikowanego pierwotnie jako tom 2 "Tao of Painting". Mai-mai Sze przełożył i opatrzył przypisami teksty instrukcji, omówienia podstaw malarstwa, uwagi na temat przygotowania kolorów oraz główne przedmowy redakcyjne.

Mustard Seed Garden Manual of Painting

autor: Michael J. Hiscox;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 216 × 215 × 42 mm;
ilość stron: 648;
1992, Princeton University Press;
ISBN 0691018197;

Typ książki Do nauki
Język Polski
Dostępność Dostępna w sklepie
Tematyka Nauka ceramiki, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy