Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Beginner's Guide to Pottery and Ceramics
99,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Glina to ekscytujący materiał, który od czasów prehistorycznych był używany do wyrobu przedmiotów praktycznych i dekoracyjnych. Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi poznasz wszystkie umiejętności potrzebne do rozpoczęcia tworzenia własnej pięknej ceramiki. Zdjęcia krok po kroku i przejrzyste instrukcje przeprowadzą Cię przez podstawowe techniki, w tym szczypanie i zwijanie oraz rzucanie i przycinanie. Odkryj inspirujące projekty w miarę rozwoju umiejętności, od prostych zwijanych waz z dekoracją malowaną, do marmurkowych pudełek z gliny z przezroczystymi szkliwami. Dowiedz się, jak ozdobić i wypalić naczynia gliniane z niezliczonymi teksturami, używając takich metod, jak wkłady, slipy, sgraffito, upierzenie, nagniatanie i opór. Po imponujących projektach w środku możesz umieścić swoje nowe umiejętności w praktyce i rozwijać swoją kreatywność.

Beginner's Guide to Pottery and Ceramics

Everything You Need to Know to Start Making Beautiful Ceramics

autorzy: Jacqui Atkin;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 277x216 mm;
ilość stron: 128;
2017 Search Press;
ISBN: 178221559X;


Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Nauka ceramiki, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy