Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ceramic Sculpture: Making Faces
175,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Rzeźbienie ludzkiej twarzy stanowi wyjątkowe wyzwanie artystyczne - ale ten bogato ilustrowany przewodnik dokładnie ukazuje ten proces. Instruktor Alex Irvine idzie krok po kroku, wyjaśniając wszystko, od tworzenia prostych, szorstkich konturów po udoskonalenia powierzchni do drobiazgowo szczegółowych replik. Obok rzeźby pojawiają się zdjęcia modeli i szkiców, a inspiruje galeria współczesnych prac.

Ceramic Sculpture: Making Faces

A Guide to Modeling the Head and Face with Clay

autorzy: Irvine, Alex;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 280x216 mm;
ilość stron: 128;
2014 Lark Books;
ISBN: 1454707763;

Produkt dostepny w sklepie w ograniczonych ilościach. W przypadku wyczerpania, czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Gliny i porcelany, Rzeźbienie ręczne
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy