Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Amazing Glaze: Techniques, Recipes, Finishing, and Firing
179,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Nieważne, czy cieszysz się na poszkliwienie swojej pracy, czy też jesteś winny powiedzenia "Nienawidzę szkliwienia!". "Amazing Glaze" jest dla Ciebie. Dołącz do autora i założyciela Odyssey Clayworks Gabriela Kline'a w podróży, która sprawi, że szkliwienie będzie mniej zastraszające i bardziej zabawne. Rozpocznij w "szkliwnejkuchni", gdzie ustawisz się na sukces, a następnie przejdź do nauki narzędzi i technik, dzięki którym szkliwo będzie zawsze właściwe. Po drodze Gabriel dzieli się dziesiątkami wypróbowanych receptur i kombinacji szkliw na średni i wysoki wypał. Przepisy i podstawowe techniki Amazing Glaze to dopiero początek. Dowiedz się, jak nakładać warstwy ze slipem i podszkliwnie, pracować z oporami i łączyć techniki, aby przenieść swoje szkliwo ponad i poza nie. Niezależnie od tego, czy chodzi o efekty krystaliczne, nieuchwytną czerwień, czy też o kurs awaryjny w nakładaniu kalkomanii, wszystko to tutaj. Różnorodne funkcje artystyczne i oszałamiające prace galeryjne dzisiejszych najlepszych artystów pozostawią cię zainspirowanego i gotowego do oszklenia.

Amazing Glaze

Techniques, Recipes, Finishing, and Firing

autorzy: Gabriel Kline
język: angielski
oprawa: twarda
format: 254x208 mm
ilość stron: 200
2018 Voyageur Press
ISBN 0760361037

Książka dostępna na zamówienie.

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Szkliwa i zdobienie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy