Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
The Potter's Studio Handbook: A Start-To-Finish Guide to Hand-Built and Wheel-Thrown Ceramics
88,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Produkcja ceramiki i rzucanie na kole to ponadczasowe rzemiosło, idealne dla początkujących rzemieślników i artystów, którzy nie mają nic przeciwko zabrudzeniu rąk. Nawet jeśli nie dotknąłeś gliny od czasu swojej artystycznej klasy z dzieciństwa, pozwól, aby podręcznik The Potter's Studio Handbook poprowadził Cię przez proces projektowania i wyposażania własnego studia ceramicznego, ucząc Cię technik, które pozwolą Ci generować gliniane projekty w mgnieniu oka. Po opanowaniu technik, ten przewodnik pozostanie nieocenionym źródłem wiedzy dla wszystkich artystów gliny, który pozostanie w studiu przez wiele lat. Weteran instruktor uczy technik ręcznego budowania i wyrzucania kół za pomocą pełnokolorowych fotografii i diagramów z uspokajającym głosem. Każdy krok jest ilustrowany by stworzyć piękne, funkcjonalne projekty w domu; takie jak czajniki, wazony, talerze i inne. Udostępnia wskazówki ceramiczne, które pomogą ci wybrać i przygotować glinę, skonstruować projekty płyt, wyrzucić i wyśrodkować glinę na kole, eksperymentować z glazurami, wystrzelić swój projekt do perfekcji i wiele więcej. Jest to idealny przewodnik dla wszystkich poziomów, aby cieszyć się sztuką garncarską i opanować ją.

The Potter's Studio Handbook

A Start-To-Finish Guide to Hand-Built and Wheel-Thrown Ceramics

autor: Muller Kristin;
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 260 x 210 mm;
ilość stron: 192;
2016 Crestline;
ISBN 0785833161;
Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni!

 

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Gliny i porcelany, Nauka ceramiki, Rzeźbienie ręczne, Toczenie na kole
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy