Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Warm Glass: A Complete Guide to Kiln-Forming Techniques: Fusing, Slumping, Casting
187,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Oto pierwsza i jedyna w druku pełnokolorowa książka na temat "ciepłego" lub wypalanego w piecu szkła. Zapewnia kompleksowe spojrzenie na jedną z najbardziej popularnych umiejętności dla osób pracujących w studiu. Dzięki bogatym ilustracjom i wszystkim procesom związanym z wypalaniem w piecu, wszechstronność olśniewającej techniki ciepłego szkła staje się wyraźna. Od fuzji i stapiania po casting i pâte de verre wszystko jest pokryte - wraz z odpowiednim wykresem cyklu wypalania i informacjami na temat różnych rodzajów szkła, ich kompatybilności i ich zachowań podczas wypalania. Nieocenione wskazówki mówią, jak unikać nieoczekiwanych i niepożądanych efektów, a także, jak tworzyć szereg różnych wyników i wykończeń. Zdjęcia z bliska pokazują każdy etap wykonywanego procesu, a zapierające dech w piersiach zdjęcia przedstawiają inspirującą galerię gotowych dzieł, które są bogato kolorowe i elegancko ukształtowane. Krótki, historyczny przegląd produkcji szkła dostarcza użytecznych informacji.

Warm Glass

A Complete Guide to Kiln-Forming Techniques

Fusing, Slumping, Casting

autor: Philippa Beveridge;
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 235x305 mm;
ilość stron: 160;
2005, Lark Books;
ISBN: 978-1579906559;

 

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy