Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Making polymer clay beads
96,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Kompleksowe wprowadzenie do materiałów, narzędzi, sprzętu i technik stosowanych do tworzenia unikalnych koralików o różnych kształtach, kolorach i wykończeniach. Bezpośrednie instrukcje omawiają tematy obejmujące kondycjonowanie surowej gliny i tworzenie prostych kształtów; wytwarzanie bardziej złożonych kształtów, takich jak okrągłe, podłużne i spirale; dekorowanie koralików foliami, proszkami i millefiori; i tworzenie faux efektów, takich jak kości słoniowej, kości, turkusu, marmuru i srebra. Galeria koralików autorstwa uznanych na całym świecie artystów, setki zdjęć krok po kroku nowych koralików zaprojektowanych przez autora oraz gliniany wskaźnik, który pozwala oszacować, ile gliny jest konieczne, aby uzyskać określoną ilość koralików, to kompleksowy przewodnik, który zapewni inspirację, zademonstruje zakres efektów, jakie można osiągnąć w przypadku glinki polimerowej, i nauczy gliniarzy, jak włączyć te koraliki w projekty biżuterii.

Making Polymer Clay Beads

autor: Carol Blackburn;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 220x220 mm;
ilość stron: 128;
2007 Interweave Press;
ISBN 978-1-59668-019-7;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Nauka ceramiki, Rzeźbienie ręczne
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy