Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Decoding Mimbres Painting: Ancient Ceramics of the American Southwest
247,50 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Ta bogato ilustrowana książka bada ceramikę mieszkańców Mimbres i oferuje nowy wgląd w jej obraz. Nazwany po dolinie w południowo-zachodnim Nowym Meksyku, kultura Mimbres rozkwitła między IX a XII wiekiem. Poprzez eksplorację obrazów na miskach Mimbres, książka ta oferuje rewelacje na temat światopoglądu kultury opartego na wzorach i kształtach przedstawionych w ich ceramice. Czerpiąc z rozległych badań, a także fotografii flory i fauny, które wciąż kwitną w dolinie Mimbres, autorzy stwierdzają, że piękne czarno-białe obrazy i skomplikowane projekty ceramiki są abstrakcyjnymi doświadczeniami wizualnymi - świat naturalny i inne generowane przez stany transowe wywołane przez spożycie rośliny Datury. Prezentując nową interpretację ikonografii starożytnej malowanej ceramiki Mimbres, ten tom odnosi się do kultury Mimbres i tego, w jaki sposób ta przeszła cywilizacja żyła i komunikowała się ze światem duchów.

Decoding Mimbres Painting

Ancient Ceramics of the American Southwest

autorzy: Berlant, Tony; Maurer, Evan; Burtenshaw, Julia
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 270x201 mm;
ilość stron: 128;
2018 Prestel Publishing ;
ISBN: 3791357433;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do oglądania
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Szkliwa i zdobienie, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy