Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ceramics for Beginners: Animals & Figures
160,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Dzięki mnóstwu poradników, ten przystępny przewodnik dla początkujących uczy sztuki tworzenia pięknych figurek ceramicznych - ludzkich i zwierzęcych. Każdy, kto kiedykolwiek ulepił "węża" z gliny lub naciął ciasto, może z łatwością ukończyć 12 projektów budowy umiejętności tutaj. Mistrzowski nauczyciel Susan Halls bada cztery podstawowe techniki: szczypanie, budowa płyty, zwijanie i praca kołkami. Dowiedz się, jak ulepić garnek o głębokim kształcie misy i użyj tej techniki, aby zbudować pulchną świnię. Dzięki metodzie budowania płyty możesz stworzyć efektowną dachówkę lub zamienić ulubioną rodzinną fotografię w zachwycającą dioramę. Książka oferuje również nieocenione porady dotyczące tworzenia studia lub domowego obszaru roboczego, korzystania z poślizgów i wyboru glazury. Galerie zawierające szereg prac ceramicznych ilustrują kreatywne możliwości każdej z zaprezentowanych technik.

Ceramics for Beginners

Animals & Figures

autorzy: Halls, Susan;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 282x224 mm;
ilość stron: 128;
2018 Lark Books;
ISBN: 1454710608;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Rzeźbienie ręczne
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy