Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Firing Kilns
280,50 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Zakres niezwykłych efektów, które można osiągnąć w piecu, jest nieskończony. Jednak wymagania techniczne dotyczące różnych procesów wypalania i sprzętu często mogą wydawać się zastraszające, szczególnie dla tych, którzy są nowicjuszami w ceramice, a to może ograniczyć zaufanie artystów do eksperymentowania. W Firing Kilns, Benedict Brierley demonstruje proces wypalania, wyjaśniając kluczowe metody i efekty w prostym, prostym języku. Zaczynając od podstawowych zasad, w tym obróbki cieplnej, harmonogramów wypalania i stożków, książka obejmuje różne typy pieców i pieców do wypalania, utleniania i redukcji wypalania, a następnie specjalne metody wypalania, takie jak sól, soda, drewno, dół, dym i raku. Wreszcie obejmuje on typowe problemy wypalania i sposoby ich uniknięcia w celu uzyskania spójnych, pomyślnych wyników. Firing Kilns to obszerny podręcznik dla każdego, kto rozpoczyna swoją pracę, lub dla doświadczonych ceramików, którzy chcą eksperymentować z różnymi efektami wypalania.

Firing Kilns

autorzy: Brierley, Benedict;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 246x191 mm;
ilość stron: 128;
2014 Bloomsbury Visual Arts;
ISBN: 1408185245;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Piece i wypalanie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy