Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Alternative Kilns & Firing Techniques
73,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Ceramicy poszukujący nowych sposobów na wypalanie swoich dzieł mają teraz wiele możliwości. Autorzy James Watkins i Paul Wandless, wraz z grupą wybitnych rzemieślników, szczegółowo demonstrują, jak zbudować tanie, nowoczesne, a jednocześnie wysokiej jakości piece. Plany sięgają od łatwego, przystępnego cenowo i wszechstronnego pieca Raku do unikalnego pieca kominkowego opalanego drewnem. Te sprytne urządzenia umożliwiają uzyskanie bogatych efektów powierzchniowych dzięki alternatywnym technikom redukcji wypalania.

Oprócz pokazania podstawowych procedur korzystania z każdego pieca, łatwe do wykonania instrukcje dla wielu szybkich metod wypalania rozwijają się w kolorowych fotografiach: 
Zobaczysz, jak uzyskać powierzchnie terra sigillata przy bezpośrednim nałożeniu środków chemicznych oraz jak wykonać tradycyjne szkliwienie raku i wykończenie dymem.

Alternative Kilns & Firing Techniques

Raku / Saggar / Pit / Barrel

autor: Watkins, James C; Wandless, Paul Andrew;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 279x214 mm;
ilość stron: 127;
2006 Lark Books;
ISBN: 9781579909529;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Piece i wypalanie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy