Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Zajęcia ceramiczne z elementami rzeźby
650,00 
Dostępność: brak na magazynie

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Oferujemy zajęcia ceramiczne z elementami rzeźby ceramicznej, które pozwolą uczestnikom na zgłębienie wielu obszarów ceramiki artystycznej, począwszy od wstępu do sztuki ceramicznej dla osób początkujących, kończąc na technikach rzeźbiarskich i technikach szkliwienia. W ramach zajęć uczestnicy będą bawić się zarówno formą naczyń ceramicznych, jak i ich strukturą oraz kontrastem powstającym dzięki wykorzystaniu różnych materiałów.

Program zajęć:
- Rzeźba inspirowana origami - zabawy płaszczyzną i próba imitacji papieru.
- Kontrast tematyczny – projekt oraz stworzenie pary naczyń lub dekoracji, w których będzie można znaleźć wyrazisty kontrast.
- Naczynie to nie wszystko - stworzenie naczynia z rzeźbionym elementem.
- Dodatki i wstawki. Zaprojektowanie i wykonanie ceramicznego naczynia lub dekoracji, które będą zawierały w sobie połączenie różnych materiałów.
- Dekorowanie/szkliwienie wytworzonych naczyń.

Osoba prowadząca:
Aleksandra Międzybrodzka

Miejsce prowadzenia warsztatów:
Pracownia Szkoły Ceramiki "Ceramiq", ul. Czyżewska 5, Warszawa

Terminy zajęć:
Wtorki od godziny 13.00 do 16:00
Zbieramy zapisy od osób zainteresowanych!

Cena: 650zł

Kurs obejmuje 5 spotkań po 3 godziny zegarowe.
W cenie kursu wszystkie potrzebne materiały oraz narzędzia.
Skończone formy stają się własnością uczestnika.
Na życzenie uczestnika wydajemy dyplom ukończenia kursu wystawiony przez Niepubliczną Artystyczną Szkołę Ceramiki "Ceramiq" w Warszawie.

Ważne:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie osobiste, telefoniczne pod numerem telefonu 534 146 000 lub mailowe pracownia@ceramiq.pl oraz wniesienie opłaty.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba uczestników, niezbędna aby kurs się odbył to 4 osoby. W innym przypadku pracownia zastrzega sobie prawo zmiany terminu kursu po uprzednim uzgodnieniu daty z uczestnikami.

Istnieje możliwość zmiany terminu kursu lub całkowitej rezygnacji z uczestnictwa i zwrotu zaliczki. Koniecznym warunkiem jest zgłoszenie nieobecności w terminie nieprzekraczającym 1 tygodnia przed planowanym terminem rozpoczęcia kursu. W przeciwnym razie zwrot zaliczki nie przysługuje.

Formy płatności:
- dokonanie przelewu na konto 69 1090 2590 0000 0001 2197 5188 Santander Bank Polska S.A.
- wniesienie opłaty w kasie pracowni.

Pracownia zastrzega sobie prawo do sfotografowania przedmiotów w celu promowania działalności placówki. Informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy