Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
15,18 listopada 2021 Warsztaty sitodruku
610,00 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Masz dużo pomysłów i chciałbyś nauczyć się tworzyć własne, nieszablonowe projekty? Sitodruk to prosta ale dająca jakże wielkie możliwości technika druku. U nas nauczysz się zastosowania jej zarówno na tkaninie jak i w technikach ceramicznych. Uzyskaj swój projekt w 3 odsłonach.

Warsztaty skierowane do tych, którzy zachwycili się sitodrukiem, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, oraz do tych, którzy słyszeli co nieco o tej technice i chcieliby zgłębić temat zdobywając nowe umiejętności.

Program zajęć:

Dzień 1:
1. Kilka słów o technice sitodruku i zastosowaniu.
2. Omówienie niezbędnych narzędzi i materiałów.
3. Analiza przyniesionych projektów.
Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania projektów przesyłane są przed zajęciami osobom zapisanym na kurs. Istnieje również możliwość skorzystania z gotowych szablonów zaproponowanych podczas zajęć.
4. Przystąpienie do realizacji projektu
* przygotowanie sita
* naświetlenie
5. Przeniesienie jednokolorowego projektu graficznego na jasny materiał (istnieje możliwość wykorzystania własnego np. koszulki, torby, poszewki). Masz szansę wyjść z zajęć z gotowym, wymarzonym produktem.
6. Przygotowanie kalki ceramicznej.

Dzień 2:
1. Transfer bezpośredni na glinę - odbijanie grafik z naświetlonych i odpowiednio przygotowanych sit z pierwszego spotkania.
2. Nakładanie powstałych kalek na ceramikę.
3. Instruktaż jak samodzielnie urządzić warsztat do sitodruku we własnej pracowni.

Miejsce prowadzenia warsztatów:
Pracownia Szkoły Ceramiki "Ceramiq", ul. Czyżewska 5, Warszawa

Terminy zajęć:
- 15,18 listopada 2021 w godzinach 17:00 - 20:30.

Cena: 610 zł

Kurs obejmuje 2 spotkania po 3,5 godziny zegarowe.
W cenie kursu wszystkie potrzebne materiały, narzędzia oraz wypał prac.
Skończone przedmioty ceramiczne stają się własnością uczestnika. (Prace nieodebrane powyżej 30dni od ukończenia kursu zostają zniszczone.)
Na życzenie uczestnika wydajemy dyplom ukończenia kursu wystawiony przez Niepubliczną Artystyczną Szkołę Ceramiki "Ceramiq" w Warszawie.

Ważne:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez złożenie zamówienia i uregulowania należności w ciągu 7 dni. W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba uczestników, niezbędna aby kurs się odbył to 4 osoby. W innym przypadku pracownia zastrzega sobie prawo zmiany terminu kursu po uprzednim uzgodnieniu daty z uczestnikami. Kurs skierowany do osób pełnoletnich.

Istnieje możliwość zmiany terminu kursu lub całkowitej rezygnacji z uczestnictwa i zwrotu wpłaty. Koniecznym warunkiem jest zgłoszenie nieobecności w terminie nieprzekraczającym 1 tygodnia przed planowanym terminem rozpoczęcia kursu. W przeciwnym razie zwrot zaliczki nie przysługuje.

Informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl. Pracownia zastrzega sobie prawo do sfotografowania przedmiotów w celu promowania działalności placówki.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy