Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Walcarka Rohde PW 600
9 720,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Cała konstrukcja ramowa modelu PW 600 została wykonana z solidnych, wysokogatunkowych spa- wanych rur czworokątnych, które zapewniają maksymalną wytrzymałość na skręcenia.

Cztery wtykane nogi mogą zostać unieruchomio­ ne, można je też zdjąć do transportu. Alternatyw­ nie PW 600 można używać także jako urządzenia stołowego. Duże koło ręczne zapewnia łatwy napęd, siłę walcowania można dobrze dozować.

Dzięki dużej średnicy walca (100 mm) można dobrze walcować glinę na całej powierzchni roboczej przy użyciu małej siły. Dwustronna, płynna regulacja wysokości (wysokość walcowania do 85 mm) umożliwia justowanie grubości walcowania z dokładnością do milimetra. Do walcowania glinę można umieścić pomiędzy dwoma wytrzymałymi warst- wami płótna lnianego.

Dzięki temu po zakończeniu walcowania można bez problemu wyjąć płyty ceramiczne do dalszej obróbki. Tym samym odpada uciążliwe czyszczenie maszyny. Sanie walcarki składają się z 8 wysoko- gatunkowych łożysk kulkowych zwykłych i oszlifo- wanej powierzchni bieżnej ze stali szlachetnej, co zapewnia maksymalną precyzję w codziennej eks­ ploatacji w warsztacie i podczas szkoleń.

- płynna regulacja wysokości;
- duża, czytelna skala pomiarowa;
- duże koło ręczne zapewniające łatwy napęd;
- precyzyjne prowadzenie po powierzchni bieżnej ze stali szlachetnej dzięki 8 łożyskom kulkowym;
- napęd obustronny poprzez koła zębate;
- walca: ø 100 mm;
- maks. powierzchnia walcowania: 650 x 850 mm;
- znak CE;
- nie wymaga konserwacji;
- 24 miesiące gwarancji;
- waga: 100 kg;
Transport do klienta pokrywa sklep Ceramiq!

Produkt dostępny na zamówienie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy