Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ
Koło garncarskie Shimpo RK-3E
8 785,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Zostało zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalnych garncarzy a także mniejszych pracowni. Koło jest ciche i posiada napęd bezpośredni (bez pasów). W kole wbudowany jest przełącznik kierunku toczenia (lewo/prawo) oraz dołączony pedał do płynnej regulacji, z utrzymaniem żądanej prędkości. W modelu istnieje możliwość regulacji wysokości nóg, dzięki czemu może być używane tradycyjnie lub ustawiane na stole.

- waga: 60 kg;
- średnica talerza: 350 mm;
- zakres obrotów: 0-250 obrotów/ min;
- wymiary: 702 x 509 x 580;
- moc silnika: 400 W;
- zasilanie: 230 V.

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość sprowadzenia:
- aluminiowy toczek z bolcami wraz z drewnianą, zdejmowaną nakładką;
- rozkładana misa.

- produkt dostępny na zamówienie.

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: koło shimpo
Pracujemy na tym modelu koła i mogę polecić go z czystym sercem. Prowadzimy kursy toczenia i nasze koło jest używane dość intensywnie a przełącznik na lewe i prawe obroty bardzo się przydaje gdy trafia się ktoś leworęczny. Ma to znaczenie podczas warsztatów. Koło ciche, o wystarczającej mocy by toczyć nawet duże naczynia. Łatwe w czyszczeniu. Ma blokadę obrotów tak że łatwo można wyłączyć koło - które dziecko oprze się nadepnięciu na pedał koła? ;) Polecam!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy