Plenerowe wypały alternatywne
1 990,00 
Dostępność: Brak miejsc

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Plenerowe wypały alternatywne

Co w trawie piszczy:
Ceramiczne szaleństwo na łonie natury wśród mazurskich krajobrazów. Poznacie i będziecie praktykować różne metody kształtowania ceramiki, zdobienia, a także metody wypalania powstałych prac w piecach redukcyjnych. Piec gazowy pozwoli dostrzec piękno w raku tradycyjnym, naked raku, horsehair, a piec ziemny dodatkowo wykorzystać biosurowce.

W Sielsko anielski klimat zapraszamy:
Zapaleńców jak my kochających ceramikę. Tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ceramiką, a także pragnących udoskonalić swoje umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę. Profesjonalistów, którzy chcą swobodnie tworzyć w przestrzeni otoczonej naturą.

W tajniki sztuki wprowadzi Was:
Agnieszka Barnat - artystka grafik, ceramik, mgr sztuki, absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Od 2006 roku prowadzi działalność pedagogiczną w dziedzinie ceramiki artystycznej i graficznej organizując kursy i warsztaty we własnej pracowni. Obecnie pełni funkcję dyrektora szkoły i nauczyciela w założonej przez siebie szkole ceramiki Ceramiq.

Gdzie ta sielanka:
Zatrzymaj się i przystań na chwile wśród mazurskich krajobrazów, 11-600 Przystań
(Po złożeniu zamówienia zostanie podany dokładny adres.)

Kiedy się widzimy:
- powiadom o dostępności

W cenie pleneru zapewniamy:
- narzędzia
- masy ceramiczne
- szkliwa, pigmenty, farby, tlenki, angoby itp.
- wykłady i opiekę merytoryczną w trakcie tworzenia projektów
- wypał wyselekcjonowanych prac
- możliwość przywiezienia własnych wypalonych na biskwit prac ( maksymalna ilość 10sztuk, wymiary maksymalne to średnica 12cm, wysokość 40cm)

Program pleneru:
- wykonanie projektów
- przygotowanie prac do wypałów redukcyjnych
- pokaz wypałów redukcyjnych
- wypały alternatywne
- warsztaty - estetyka w garncarstwie ( w pracowni Garncarnia (https://garncarnia.pl/ )
Na zapytanie prześlemy Państwu szczegółowy program pleneru.

Cena: 1990 zł
- część szkoleniowa: 1640 zł
- nocleg: 350 zł
(dwa pokoje dwuosobowe z jedną wspólną łazienką w pobliskiej agroturystyce)
- wyżywienie: grupa ustala wspólny budżet, który będzie dzielony na wszystkich uczestników, a każda z osób, jest odpowiedzialna za przygotowanie dwóch posiłków podczas całego pobytu (śniadanie, obiadokolacja).

Jak zapłacić:
- przelewem na konto 69 1090 2590 0000 0001 2197 5188 Santander Bank Polska S.A.; Ceramiq.pl

Ważne:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez złożenie zamówienia i uregulowania należności w ciągu 7 dni (istnieje możliwość spłaty ratalnej). W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Możliwość uczestniczenia w plenerze po uprzednim uregulowaniu płatności za część szkoleniową oraz zakwaterowanie. Ilość miejsc ograniczona (4), decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o przemyślane zakupy gdyż nie ma możliwości rezygnacji z uczestnictwa i zwrotu wpłaty.

Informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy