Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Piec Rohde TE 95 S
21 620,00 
Dostępność: -
Programatory Rohde:
Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Piece ładowane od góry z serii TE-S to wysokiej jakości piece do codziennej eksploatacji w profesjonalnych warsztatach ceramicznych. Elastyczna możliwość rozbudowy niektórych modeli została już wykorzystana przez wiele warsztatów ceramicznych do ekonomicznej rozbudowy mocy przerobowych. Obok bogatego wyposażenia oraz wysokiej jakości wykonania pieców ładowanych od góry z serii TE-S chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na następujące cechy:
- Możliwość rozbudowy. Cztery modele pieców z serii TE-S można w każdej chwili w prosty sposób powiększyć o 50 procent przez zamontowanie dodatkowego ogrzewanego kręgu pośredniego „ZWR”.
- model TE 80 S do 100 litrów pojemności
- model TE 95 S do 145 litrów pojemności
- model TE 130 S do 200 litrów pojemności
- model TE 165 S do 250 litrów pojemności
Wystarczy zamontować dodatkowy krąg, podłączyć wtyczkę i już można kontynuować pracę z komorą większą o 50 procent. Piec, który rośnie odpowiednio do potrzeb!
- Dwupoziomowy stelaż. Zaprojektowany przez nas stelaż umożliwia ustawienie pieca po bezpiecznym transporcie na optymalnej wysokości roboczej. Pozwala to na nieobciążający kręgosłupa załadunek i rozładunek pieca.
- Podzielność. Wszystkie modele można przed transportem na miejsce eksploatacji w prosty sposób rozebrać na części. Każda część pieca z tej serii daje się bez problemu przenieść przez drzwi o szerokości zaledwie 55 cm.
- Elektroniczne przekaźniki półprzewodnikowe. Moc pieców z serii TE-S jest regulowana za pomocą elektronicznych przekaźników półprzewodnikowych. Pracują one bezgłośnie i praktycznie się nie zużywają, ponieważ nie mają mechanicznych styków załączających moc. Wymagane chłodzenie tych wysoko wydajnych elementów odbywa się poprzez radiator zamontowany poza szafką rozdzielczą. Dzięki temu sterownik elektryczny nie nagrzewa się dodatkowo, co wydłuża jego żywotność i zapewnia bezusterkową pracę.
- Wyposażenie dodatkowe - ogrzewanie denne zapewnia szczególnie w dolnych i średnich zakresach temperaturowych optymalny rozkład ciepła. Wszystkie piece od modelu TE 80 S można bez problemu wyposażyć opcjonalnie w ogrzewane dno.

- pojemność pieca: 95 litrów;
- bezpieczna temperatura końcowa 1320 °C;
- trójwarstwowa konstrukcja ścian z mikroporowatą płytą izolacyjną;
- duża oszczędności energii;
- bezgłośne i niezużywające się przekaźniki półprzewodnikowe z zewnętrznym radiatorem;
- ergonomiczna pozycja pracy dzięki dwupoziomowemu stelażowi Rohde;
- stabilny zawias pokrywy, otwieranie wspomagane sprężyną gazową;
- szeroko i lekko otwierana pokrywa, stabilna pozycja pionowa;
- pokrywa wykonana bez zaprawy - cegły ściskane pierścieniem;
- regulowane i ryglowane zamknięcie pokrywy;
- zasuwa dolotowa w dnie pieca;
- króciec wylotowy do podłączenia wylotu powietrza w ścianie bocznej;
- bezgłośne i niezużywające się przekaźniki półprzewodnikowe z zewnętrznym radiatorem;
- uchwyty transportowe ze stali szlachetnej;
- rolki transportowe przymocowywane do tylnych nóg;
- do wyboru jeden z czterech komfortowych i precyzyjnych sterowników pieca: TC 304 (5 programów, 2 segmenty), ST 410 (16 programów, 32 segmenty), TC 507 (30 programów, 30 segmentów), ST 630 (32 programy, 32 segmenty);
- instrukcja pieca oraz programatora w języku polskim;
- autoryzowany serwis urządzenia;
- wyposażenie pieca w skład którego wchodzą: 4 półki o średnicy 47 cm, 9 cylindrów 25 mm, 9 cylindrów 50 mm, 9 cylindrów 75 mm, 9 cylindrów 100 mm;
- transport do klienta pokrywa sklep Ceramiq!

 Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania około 3-20 tygodni.

Okres gwarancji 3 lata
Wymiary zewnętrzne - szer / wys 85 x 86 / 79 cm
Wymiary wewnętrzne - szer / wys 52 / 46 cm
Ciężar pieca 113
Budowa pieca kręgowy
Pojemność pieca 95 litrów
Średnica obudowy 86 cm
Max. temperatura wypału 1320 °C
Moc znamionowa 7,3 kW
Głębokość komory pieca 46 cm
Zasilanie 400 V
Średnica półki 47 cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy