Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Piec Kittec Studio-Line Eco 105 S
Dostępność: -
Programatory Bentrup:Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Piece Kittec z serii STUDIO-LINE oprócz doskonałego stosunku ceny do wydajności, przemyślanej konstrukcji i łatwej obsługi sprawiają, że są atrakcyjna zarówni dla profesjonalistów oraz początkującyc ceramików. Nasze piece są przeznaczone do regularnego użytkowania w określonym zakresie temperatur. Opuszczają fabrykę zaprojektowane, zmontowane i przetestowane z najwyższą starannością, co potwierdza tester, umieszczając swoje nazwisko na pieczęci zatwierdzającej piec do sprzedaży.

 • elementy grzewcze po wszystkich stronach zapewniające dobrą dystrybucję ciepła;
 • izolacja dwuwarstwowa wykonana z lekkiej cegły ogniotrwałej oraz wełny izolacyjnej superwool (nie zawiera włókien ceramicznych). Zastosowane wyłącznie bezpieczne dla zdrowia materiały izolacyjne zgodnie z TRGS 905, klasa 1 lub 2;
 • klamry mocujące ze stali nierdzewnej, przyspawane - odporne na rdzę i łatwe przemieszczanie;
 • ciągła okładzina z cegieł bez zaprawy ogranicza pękanie;
 • pokrywa łączona bez zaprawy;
 • osłona spalin z prawej strony, chroniąca przed przed kondensacją;
 • blokada pokrywy (z zamykanym oczkiem);
 • sprężyna gazowa ułatwiająca otwieranie pokrywy pieca;
 • pokrywa może być szeroko otwarta (> 90°);
 • cegły pokrywy łączone bez zaprawy;
 • przydatne uchwyty do bezpiecznego i szybkiego transportu;
 • odwracalna podstawa pieca umożliwia ustawienie pieca na dwóch różnych wysokościach;
 • podstawa dostępna w kolorach: szarym, zielonym, żółtym, czerwonym lub srebrnym (wybrany kolor prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia);
 • Gwarancja 3 lata (z wyłączeniem elementów grzewczych, półek i słupków dystansowych);
 • Autoryzowany serwis urządzenia;
 • Do wyboru trzy programatory: TC44 (1 program - 3 segmenty), TC66 (6 programów - 2 segmenty) lub TC88E (30 programów - 30 segmentów);
 • Wyposażenie pieca w skład którego wchodzą: 4 półki o średnicy 47 cm, 6 cylindrów 5 cm, 6 cylindrów 10 cm, 3 cylindry 15 cm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: około 14-20 tygodni.

Opcje dostępne na specjalne zamówienie:
- Dodatkowe ogrzewanie pokrywy zmienia piec w piec kombinowany, który jest odpowiedni do wypalania ceramiki a także do zastosowań takich jak fusing szkła. Przełącznik ogrzewania umożliwia włączania i wyłączanie ogrzewanie pokrywy, włączania i wyłączanie ogrzewanie bocznego oraz płynne regulowanie  stosunku grzania pokrywy do grzania bocznego.
- Dodatkowe ogrzewanie w podstawie jest zabezpieczone w rowkach i zintegrowane z obiegiem grzewczym pieca.
- ESP Energy Saving Package - wysokiej jakości innowacyjna wielowarstwowa izolacja zapewniająca wyjątkowo niskie zużycie energii. Dzięki tej dodatkowej izolacji ciepło jest zatrzymywane w piecu w znacznie lepszy sposób. Z jednej strony oznacza to oszczędność energii, a z drugiej strony z elementy grzewcze wolniej się zużywają.
- Zasuwa wlotu powietrza do paleniska z otworem powietrza nawiewanego w podstawie pieca umożliwia  optymalizację procesu wypalania. Eksperci i osoby zawodowo zajmujące się wypalaniem doceniają to profesjonalne ustawienie powietrza nawiewanego. Zawór suwakowy wlotu powietrza do paleniska może być również używany aby przyspieszyć procedurę chłodzenia.
- Kółka transportowe (BASIC do 200 kg i PROFESSIONAL do 400 kg). Dwa z czterech kółek są wyposażone w hamulec blokujący.
- Otwór rewizyjny w przedniej części korpusu umożliwia obserwację wyrobów podczas procesu wypalania.

Okres gwarancji 3 lata
Wymiary zewnętrzne - szer / wys 77 x 85 / 81 cm (wysokość z podstawą 112 cm)
Wymiary wewnętrzne - szer / wys 51 cm / 49 cm
Ciężar pieca 90 kg
Budowa pieca kręgowy
Pojemność pieca 101 litrów
Max. temperatura wypału 1320 °C
Moc znamionowa 7.4 kW
Głębokość komory pieca 49 cm
Zasilanie 400 V
Średnica półki 47 cm
Zastosowanie Hobby
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy