Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Odstojnik z pokrywą
2 415,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Odstojnik to urządzenie niezbędne w każdej pracowni ceramicznej

Glina spływająca z wodą do odpływu w zlewozmywaku może osadzać się we wnętrzu rur odpływowych. Prowadzi to w krótkim czasie do całkowitego zablokowanie odpływu kanalizacji w budynku.

Używając odstojnika można skutecznie zapobiegać zatykaniu się rur kanalizacyjnych, ponieważ resztki gliny i szkliwa osadzają się w pojemniku, pozostawiając rury drożne.

Syfon, który jest dostarczany w komplecie z odstojnikiem jest łatwy do zainstalowania pod zlewozmywakiem. Urządzenie jest łatwe do czyszczenia, zgromadzone pozostałości glin i szkliwa można odpowiednio wykorzystać.


Pokrywa ogracznicza rozchodzenie się przykrych zapachów z odstojnika, które mogą powstawać w razie gdy odstojnik nie był opróżniany i czyszczony dłużej niż kilka dni.

Paramety techniczne odstojnika:
- wymiary pojemnika: 61 x 42.5 x 45 cm;
- wysokość przepływu w rurze 63 cm;
- rura odpływowa o średnicy 40 mm;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. W celu ustalenia czasu oczekiwania prosimy o kontakt!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy