Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
New Wave Clay: Ceramic Design, Art and Architecture
253,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Przez cały XX wiek ceramika była zasadniczo podzielona na dwa sektory. Ceramika studyjna, która była reakcją na masowe wyroby rewolucji przemysłowej i sztukę plastyczną współczesnych artystów, którzy akurat w praktyce używali gliny, ale odrzucili wiele jej tradycyjnych kodów praktyki. Bezprecedensowy wzrost popularności ceramiki w ciągu ostatnich pięciu lat pomógł stworzyć nowy rodzaj garncarza: projektanta ceramicznego. Częściowo rzemieślnik, projektant części, łączą rzemiosło ceramiczne, kolekcjonerskie projekty i dzieła sztuki. Ci ceramicy to projektanci produktów, którzy wykorzystują glinę jako środek twórczej ekspresji, a także klasycznie wyszkoleni garncarze, którzy tworzą projekty, oprócz dekoratorów wnętrz, ilustratorów i grafików. Ich zbiorowa twórczość obejmuje meble, przedmioty dekoracyjne, freski i naczynia: nie sztukę, nie rzemiosło, ale design. Ambicją tej książki jest ukazanie różnorodności tego obszaru twórczej produkcji oraz sposobu, w jaki historia, rzemiosło, technologia i design przecinają się w dzisiejszych czasach, tworząc nowy typ projektanta - i nowy rodzaj ceramik. Książka jest podzielona na cztery rozdziały tematyczne i towarzyszą jej pisemne wypowiedzi na ten temat od projektantów, dekoratorów i kolekcjonerów.

New Wave Clay

Ceramic Design, Art and Architecture

autorzy: Morris, Tom;
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 270x20 mm;
ilość stron: 296;
2018 Frame Publishers;
ISBN: 9492311240;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do czytania
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Rzeźbienie ręczne, Szkliwa i zdobienie, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy