Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Koło garncarskie Shimpo RK-3D
7 439,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Model RK-3D wyróżnia się cichą pracą i wysokim momentem obrotowym. Posiada bezpośredni napęd bez szczotkowy (DC), który w połączeniu z precyzyjną kontrolą ustalonej prędkości, nawet przy dużym obciążeniu stałym, oferuje wysoki moment obrotowy w całym zakresie prędkości. Silnik zamknięty jest w kompaktową metalową obudowę, gdzie przy wyłączonym napędzie, dysk można swobodnie obracać. Uruchamianie i zatrzymywanie pracy koła działa bardzo precyzyjnie, a dodatkowo posiada zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem.

- waga: 53 kg;
- średnica talerza: 300 mm;
- zakres obrotów: 0-250 obrotów na minutę;
- wymiary (mm): 582 x 525 x 515;
- moc silnika: 400 W, 50/60 Hz;
- zasilanie: 230 V.

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość sprowadzenia:
- aluminiowy toczek z bolcami wraz z drewnianą, zdejmowaną nakładką;
- rozkładana misa.
 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy