Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Kiln Construction: A Brick by Brick Approach
182,50 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Zbudowanie własnego pieca może być zniechęcającą perspektywą, z potencjałem do licznych nieudanych kroków po drodze. Ta książka ma na celu dać pewność siebie tym, którzy chcą zbudować własne piece. Budowa pieca to przyjazny dla użytkownika przewodnik, który oferuje gruntowne zapoznanie się z podstawami budowy, a także dogłębne zbadanie trzech typów pieców - gazu, oleju i drewna - z wykresami i zdjęciami pokazującymi każdy krok w procesie. Projekty te zostały dokładnie wypróbowane i przetestowane i są regularnie używane przez znanych garncarzy. Wyczerpujące informacje o metodach, materiałach, paliwach i meblach piecowych są również dostępne. Podkreślając praktyczność na każdym etapie procesu, książka ta pomoże garncarzom, którzy są gotowi do budowy własnych pieców i chcą uzyskać zarówno lepsze zrozumienie pieców, jak i większą kontrolę i elastyczność w swojej pracy. Takie podejście pomoże czytelnikom w poruszaniu się po trudnym, ale satysfakcjonującym procesie budowy pieca.

Kiln Construction

A Brick by Brick Approach

autor: Joe Finch;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 250x193 mm;
ilość stron: 112;
2006, University of Pennsylvania Press;
ISBN: 9780812219845;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Piece i wypalanie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy