Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Farba Majolikowa Seledynowa FT-Z4 - 25 g
17,50 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Ceramiczna, bezołowiowa farba majolikowa w proszku, w kolorze jasnozielonym. Przeznaczona do dekorowania nisko wypalającej się galanterii ceramicznej.

1. Wyroby ceramiczne wypalać na biskwit, następnie szkliwić dowolną metodą (polewanie, zanurzanie, natrysk).
2. Na surowe niewypalone szkliwo nanosić dekorację stosując farby majolikowe.
3. Tak przygotowane wyroby ceramiczne (poszkliwione i pomalowane farbami majolikowymi) wypalać w temperaturze 900-1000 oC.
4. Farby majolikowe mogą być nanoszone dowolnymi technikami (pędzel, stempel, sitodruk bezpośredni, natrysk).

Przedstawione, przykładowe barwy mają jedynie charakter orientacyjny. Ich odwzorowanie zależne jest od zastosowanego monitora lub drukarki. O kolorystyce dekoracji decyduje temperatura wypalania, atmosfera w piecu i rodzaj podłoża, na które jest naniesiona.

Kolor zielony
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy