Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ceramiq Fix - 1l
67,00 
Dostępność: brak na magazynie
Ten produkt dostępny jest również w innych konfiguracjach:

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie  euro lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg, są dostarczane pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Ceramiq Fix - 1000 ml

Uniwersalne spoiwo do szkliw i angob, ułatwiające równomierne nakładanie szkliwa. Ogranicza zjawisko obsypywania sie szkliwa przed wypaleniem. Poprawia efekty wypału. Ogranicza ryzyko spływania szkliwa.

Ceramiq Fix jest bardziej wydajny, niż inne dodatki uszlachetniające. Dzięki niemu zdobienie ceramiki stało się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Sposób użycia:

Dodaj Ceramiq Fix do szkliwa lub angoby rozrobionej z wodą, w ilości:
- od 2% do 10% jeśli zdobisz przy użyciu pistoletu lub przez zanurzenie,
- do 30% gdy używasz pędzla.

Przed zastosowaniem dokładnie wymieszaj.
Nie wypalaj, dopóki nie wyschnie.

Ceramiq Fix to uniwersalne spoiwo do szkliw i angob do zastosowania w pracowni ceramicznej. Stosuje się jako dodatek uszlachetniający, który ułatwia równomierne nakładanie szkliwa lub angoby i poprawia efekty wypału.

Sposób użycia: 

Dodaj Ceramiq Fix do szkliwa lub angoby rozrobionej z wodą, w ilości od 2% do 10% jeśli zdobisz przy użyciu pistoletu lub przez zanurzenie, do 30% gdy używasz pędzla. Przed zastosowaniem dokładnie wymieszaj. Nie wypalaj, dopóki nie wyschnie. 

Środki ostrożności: 

Unikaj kontaktu z oczami. Używaj rękawic ochronnych. 

Produkt niesklasyfikowany jako niebezpieczny według Rozporządzenia (EU) No 1272/2008. 

EUH 208 Zawiera 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one,1,2-benzisothiazolin-3-one. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. 

EUH 208 Zawiera 2-methyl-2H-isothiazol-3-one. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej

EUG 210 Karta charakterystyki dostępna na żądanie. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy
Produkty powiazane