Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Programator Bentrup TC88
2 090,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Zaawansowany, mikroprocesorowy programator pieca służący do sterowania temperaturą wypału.

Polecany do ceramiki i fusingu.

Umożliwia zaprogramowanie dowolnej krzywej wypału, pozwala na wielokrotne podgrzewanie, podtrzymanie temperatury lub studzenie. Krzywa wypału może składać się maksymalnie z 10 segmentów, które są definiowane przez czas i temperaturę. Zaprogramowanie temperatury wyższej niż w segmencie poprzedzającym powoduje podwyższenie temperatury pieca, aż do momentu osiągnięcia temperatury maksymalnej dla danego segmentu. Zaprogramowanie temperatury identycznej, jak w segmencie poprzedzającym powoduje utrzymywanie temperatury. Programując niższą temperaturę doprowadzimy do obniżenia temperatury pieca.

Sprzedawane przez nas programatory posiadają wtyczki do pieców firmy Keramikos (gniazdo MPA). Możliwy jest zakup programatora z inną wtyczką, w tym przypadku prosimy o kontak poprzez e-mail podając model oraz numer seryjny pieca.

Produkt na zamówienie, czas oczekwiania ok. 1-2 tygodnia.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy