Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Programator Bentrup TC66
1 740,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Mikroprocesorowy, zaawansowany sterownik pieca przeznaczony do wypalania ceramiki. Umożliwia swobodne kształtowanie krzywej wypału (opóźniony start pieca, osiąganie temperatur T1 i Tmax w zadanym czasie, utrzymywanie temperatury, kontrolowane studzenie pieca). Pamięć programatora umożliwia zapisanie 6 programów. Idealny wybór dla większości ceramików. Krzywa wypału składa się z następujących elementów:
- opóźnienie startu (do 9 godzin 59 minut);
- podgrzewanie 2 segmenty (kontrolowane w zakresie temperatur od 1 do 999°C na godzinę oraz podgrzewanie niekontrolowane aż do osiągnięcia zadanej temperatury maksymalnej);
- przetrzymanie (do 9 godzin 59 minut);
- stygnięcie pieca: kontrolowane albo niekontrolowane do osiągnięcia temperatury 150 °C.

Sprzedawane przez nas programatory posiadają wtyczki do pieców firmy Keramikos - gniazdo MPA. Możliwy jest zakup programatora z inną wtyczką, w tym przypadku prosimy o kontak poprzez e-mail podając model oraz numer seryjny pieca.

Produkt na zamówienie, czas oczekwiania ok. 1-2 tygodnie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy