Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Koło garncarskie Shimpo RK-5TF z pedałem sterującym
3 795,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Koło garncarskie RK 5T to najmniejsze z rodziny niezawodnych i trwałych kół garncarskich Shimpo.

Model RK 5T jest szczególnie polecany dla hobbystów lub do małej pracowni cermicznej. W wersji sterowania z pedałem nożnym (RK 5TF) pozwala na uzyskanie komfortu pracy, jak na większych, profesjonalnych kołach.

RK 5T to koło przeznaczone do ustawienia na stole, a jego lekka, zwarta konstrukcja sprawia, że jest łatwe w transporcie. Dołączony pedał zapewnia płynną regulację w utrzymaniu żądanej prędkości, a stosunkowo niska cena umożliwia włączenie urządzenia jako stały dodatek do każdej pracowni lub sali lekcyjnej.

- waga: 14 kg;
- średnica talerza: 250 mm;
- zakres obrotów: 0-230 obrotów na minutę;
- regulacja obrotów za pomocą pedała;
- wymiary (mm): 510x365x230;
- moc silnika: 100 W;
- zasilanie: 230 V;

- produkt dostępny na zamówienie.


Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy