Zasady i koszty wysyłki

ZASADY WYSYŁKI

Zamówienia potwierdzone i przyjęte do realizacji wysyłamy w następnym dniu po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia płatne za pobraniem wysyłane są najpóźniej dnia następnego po przyjęciu i potwierdzeniu dostępności towarów. Możliwość odbioru osobistego można potwierdzić telefonicznie (tel. 222 501 777) lub emailem: sklep@ceramiq.pl. W przypadku towarów sprowadzanych na zamówienie czas oczekiwania wynosi od 1 tygodnia do 4 tygodni, w zależności od przedmiotu zamówienia.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszty przesyłki towaru są uzależnione od sposobu dostawy, wagi i wymiarów paczki. Należność za przesyłkę jest wyliczana odrębnie dla każdego Koszyka. Możesz się z nią zapoznać w podsumowaniu zamówienia, przed jego zatwierdzeniem.


KURIER

Robiąc zakupy o wartości powyżej 250 zł oraz łącznej wadze do 30 kg nie płacisz za przesyłkę kurierem!

- koszt dostawy paczki o wadze do 30 kg - 19 zł
- koszt dostawy paczki o wadze do 60 kg - 78 zł
- koszt dostawy zamówienia o wadze do 100 kg - 100 zł
- koszt dostarczenia paczki kurierem za pobraniem o wadze do 30 kg - 25 zł

Pamiętaj! Możesz podzielić swoje zakupy na 2 zamówienia do 30 kg, wtedy zapłacisz za przesyłkę tylko 38 zł!

Zamówienia potwierdzone i przyjęte do realizacji wysyłamy w dniu następnym po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia "za pobraniem" wysyłamy nie później niż w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i przyjęciu do realizacji. Zamówienia opłacone przez PayU wysyłamy nie później niż w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i przyjęciu do realizacji. Czas dostarczenia paczki kurierem 1 do 2 dni roboczych.

PACZKOMATY InPost

Robiąc zakupy o wartości powyżej 250 zł oraz łącznej wadze do 24 kg nie płacisz za przesyłkę kurierem InPost! Paczki wysyłane są we wtorki i czwartki.

- koszt dostawy paczki o wadze do 24 kg - 13 zł


POCZTA POLSKA

Paczka ekonomiczna już od 9,50 zł! Oferta dotyczy zamówień o łącznej wadze do 5 kg (z opakowaniem). W przypadku cięższych paczek, najmniej zapłacisz za dostawę kurierem (od 19 zł - za paczkę do 31 kg).
Paczka do 1 kg - 9,50 zł
Paczka do 2 kg - 11,50 zł
Paczka do 3 kg - 13,50 zł
Paczka do 4 kg - 15,50 zł
paczka do 5 kg - 17,50 zł

Czas dostarczenia przesyłki Pocztą Polską to około od 2 od 5 dni roboczych. Paczki wysyłane są we wtorki i czwartki.