Zasady i koszty wysyłki

ZASADY WYSYŁKI

Zamówienia potwierdzone i przyjęte do realizacji wysyłamy w następnym dniu po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia płatne za pobraniem wysyłane są dnia następnego po przyjęciu i potwierdzeniu dostępności towarów. Możliwość odbioru osobistego można potwierdzić telefonicznie (tel. 222 501 777) lub emailem: sklep@ceramiq.pl. W przypadku towarów sprowadzanych na zamówienie czas oczekiwania wynosi od 3 dni do 4 tygodni, w zależności od przedmiotu zamówienia.

Przedmioty o wadze przekraczającej 30 kg są dostarczane na palecie pod drzwi domu lub budynku wielorodzinnego. Usługa dostawy nie obejmuje wniesienia ani rozpakowania przesyłki. 

 

KOSZTY WYSYŁKI

Koszty przesyłki towaru są uzależnione od sposobu dostawy, wagi, wymiarów paczki oraz rodzaju zamówionego towaru. Należność za przesyłkę jest wyliczana odrębnie dla każdego Koszyka. Możesz się z nią zapoznać w podsumowaniu zamówienia, przed jego zatwierdzeniem.


KURIER

Robiąc zakupy o wartości powyżej 250 zł oraz łącznej wadze do 30 kg* nie płacisz za przesyłkę kurierem!

- koszt dostawy paczki o wadze do 30 kg - 19 zł
- koszt dostawy paczki o wadze do 60 kg - 78 zł
- koszt dostawy zamówienia o wadze do 100 kg - 100 zł
- koszt dostarczenia paczki kurierem za pobraniem o wadze do 30 kg - 25 zł

* Waga paczki wyliczana na użytek określenia kosztów przesyłki może różnić się od rzeczywistej wagi netto towaru, ponieważ mechanizm obliczeń uwzględnia m.in. konieczność dodatkowego zabezpieczenia przesyłki w przypadku towarów, które łatwo uszkodzić w czasie transportu. Dotyczy to zwłaszcza form gipsowych, półek do pieca, masy lejnej w płynnej postaci i itp. Przesyłki pakujemy z najwyższą starannością, aby zamówiony przez Państwa towar dotarł w nienaruszonym stanie.

Pamiętaj! Możesz podzielić swoje zakupy na 2 zamówienia do 30 kg, wtedy zapłacisz za przesyłkę tylko 38 zł!

Zamówienia potwierdzone i przyjęte do realizacji wysyłamy w dniu następnym po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia "za pobraniem" wysyłamy nie później niż w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i przyjęciu do realizacji. Zamówienia opłacone przez PayU wysyłamy nie później niż w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i przyjęciu do realizacji. Czas dostarczenia paczki kurierem 1 do 2 dni roboczych.

PACZKOMATY InPost

Robiąc zakupy o wartości powyżej 250 zł oraz łącznej wadze do 24 kg nie płacisz za przesyłkę kurierem InPost! Paczki wysyłane są we wtorki i czwartki.

- koszt dostawy paczki o wadze do 24 kg - 13 zł


POCZTA POLSKA

Paczka ekonomiczna już od 9,50 zł 15 zł. Oferta dotyczy zamówień o łącznej wadze do 5 kg (z opakowaniem). W przypadku cięższych paczek, najmniej zapłacisz za dostawę kurierem (od 19 zł - za paczkę do 31 kg).
Paczka do 1 kg - 15 zł
Paczka do 2 kg - 16 zł
paczka do 5 kg - 19 zł

Czas dostarczenia przesyłki Pocztą Polską to około od 2 od 5 dni roboczych. Paczki wysyłane są we wtorki i czwartki.