O nas

Ceramiq. jest specjalistycznym sklepem z artykułami dla ceramików. Oferujemy szeroki wybór starannie dobranych produktów: masy ceramiczne, materiały do zdobienia ceramiki, narzędzia, koła garncarskie, piece do wypału ceramiki i szkła, wytłaczarki, mieszarki gliny oraz inne urządzenia składające się na kompletne wyposażenie pracowni ceramicznej.

Naszą misją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do działalności twórczej i edukacyjnej w dziedzinie ceramiki artystycznej i użytkowej. Dbamy o stałe powiększanie naszego asortymentu, tak aby zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta. Podejmujemy starania aby nasz towar był stale dostępny, a czas realizacji zamówienia jak najkrótszy.

Służymy fachową pomocą przy wyborze sprzętu oraz materiałów. Nasi klienci mogą liczyć na sprawny i niezawodny serwis pieców kupionych w Ceramiq. 

Firma Ceramiq.pl została założona przez Agnieszkę Barnat, artystę ceramika, nauczyciela akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim. Początkowo Ceramiq.pl zajmowała się głównie działalnością twórczą i edukacyjną w pracowni przy ul. Wilczej 18 w Warszawie. W 2009 r. powstał sklep dla ceramików przy ul. Kleczewskiej oraz sklep internetowy Ceramiq.pl.

Ceramiq. spotkał się z bardzo życzliwym przyjęciem Klientów, dzięki czemu w 2010 r. mogliśmy otworzyć pierwszy w Polsce market dla ceramików przy ul. Chełmskiej 21 w Warszawie. Na powierzchni ok. 200 m2 znajdzie się miejsce dla pełnej palety kolorów szkliw, mas ceramicznych, farb do ceramiki, pędzelków i innych narzędzi, form gipsowych, kół garncarskich oraz pozostałych urządzeń.

Naszymi Klientami są artyści ceramicy, pasjonaci, pracownie ceramiki, instytucje kulturalne, szkoły, przedszkola, inne placówki edukacyjne oraz domy kultury. Ze względu na bezpośredni kontakty handlowe z producentami, jesteśmy w stanie zaoferować Wam atrakcyjne ceny. Dążymy do tego aby zapewnić Klientom jak najwyższy poziom usług, fachowe doradztwo i pomoc w działalności twórczej. Zapraszamy!