Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
The Workshop Guide to Ceramics
193,60  242,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Dostępność: brak na magazynie

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Jest to niezbędny punkt odniesienia dla każdego, kto pracuje z ceramiką, od weekendowych rzemieślników i studentów do praktyków ceramicznych poszukujących jednego punktu odniesienia na temat technik i procesów, to odniesienie warsztat obejmuje zarówno tradycyjne, jak i współczesne praktyki, zbierając zakres i zakres technik ceramicznych w jedną ostateczną objętość zarówno dla amatorów i specjalistów. Katalog materiałów, narzędzi, maszyn i mebli opisuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć efektywny warsztat. Zawiera obszerny przewodnik po technikach formowania, od szczypty, cewki, płyty i koła do formowania, odlewania slipu i wytłaczania, szczegółowe sekcje dotyczące dekoracji poślizgu, tłoczenia i szklenia, receptur glazury i zastosowań. Techniki te są badane tematycznie, aby ułatwić proces odkrywania, który odbywa się w warsztacie, wsparty szczegółowymi opisami i fotografią krok po kroku. Na odwrocie książki znajduje się obszerny przewodnik po wypale i piecach, wraz z wykresami i tabelami do szybkiego wglądu. Wszystkie techniki są dokładnie badane pod kątem ich przydatności do praktyki i jakości wykończenia. Praktyczne procesy prowadzenia warsztatów są omawiane wraz z bardziej złożonymi technikami wykonywania unikalnych prac. Przykłady tego, jak założyć studio, dobre praktyki warsztatowe, tworzenie narzędzi i recykling materiałów działają jako podstawa do stworzenia silnego środowiska warsztatowego do wykonywania swojej pracy.

The Workshop Guide to

Ceramics

autorzy: Anthony Quinn;Duncan Hooson
język: angielski
oprawa: twarda
format: 264x226 mm
ilość stron: 320
2012 Thames & Hudson
ISBN 9780500516218

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Dostępna w sklepie
Tematyka Gliny i porcelany, Szkliwa i zdobienie, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy