Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
The New Age of Ceramics
209,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Podczas gdy większość badań nad sztuką współczesną koncentruje się głównie na pracy dwuwymiarowej, pojawia się rosnący ruch wschodzących i uznanych artystów, którzy produkują pracę w ceramicznym medium, tworząc trójwymiarową pracę, która ma przełomowy zakres. Pracując w glinie lub porcelanie i wykorzystując tradycyjne metody, takie jak rzucanie kołem lub budowanie rąk, artyści wykorzystują swoje talenty często szlifowane w innych mediach, aby stworzyć niepowtarzalną pracę, która jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Niezależnie od rzeźby, tradycyjnego naczynia czy instalacji na dużą skalę, ograniczają je tylko wyobraźnie i natura materiału. Zawiera ujęcia procesowe artystów w pracy, a także podglądaczy oglądających ich pracownie.

The New Age of Ceramics

autorzy: Stouffer Hannah;
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 231x184 mm;
ilość stron: 224;
2016 Gingko Press;
ISBN 1584236248;


Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do oglądania
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Gliny i porcelany, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy