Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
The Art of Handbuilt Ceramics
275,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Garncarze od pokoleń stosują tradycyjne metody ręcznej roboty, ale teraz chętnie sprawdzane są nowe metody, inspirujące wiele odkryć we współczesnej ceramice. Ta książka zaczyna się od historycznego i kulturowego przeglądu światowej ceramiki, a następnie przechodzi do sekcji wprowadzającej dla początkujących. Dzięki jasnym instrukcjom i zdjęciom krok po kroku, początkujący uczy się wszystkich tradycyjnych metod będuwania ręcznego i szkliwienia. Ponadto, szczególne zainteresowanie autora dekoracją powierzchni wprowadza innowacyjne nowe sposoby monoprintingu na glinie i teksturowania z gliniastymi zrazy. Zaawansowani uczniowie są następnie przestawiani jak odkrywać ekscytujące możliwości gliny z papierem. To stosunkowo nowe medium, które jest niezwykle silne i wszechstronne, pozwala artystom na nowy poziom kreatywności. W pełni ilustrowane kolorowymi zdjęciami, Art of Handbuilt Ceramics zawiera wszystkie informacje niezbędne do przejścia od początkującego do artysty.

The Art of Handbuilt Ceramics

autor: Susan Bruce;
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 255x200 mm;
ilość stron: 158;
2007, The Crowood Press;
ISBN: 978-1-86126-362-9;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Rzeźbienie ręczne
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy