Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
The Art of Contemporary American Pottery
187,00 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Piękno zawsze będzie znajdować się w oku patrzącego, ale co z delikatną linią między pięknem a funkcjonalnością? Czy czysto utylitarna forma, taka jak zwykły garnek, wazon czy talerz, może być naprawdę uznana za wielkie dzieło sztuki?

W "The Art of Contemporary American Pottery" autor Kevin A Hluch podejmuje wyzwanie zajęcia się tą debatą. Hluch, który bada ceramikę z wyjątkowej perspektywy jako historyk, uczony i koneser, odnajduje tyle znaczenia i szlachetności w starannie wykonanym glinianym naczyniu, jak w malarstwie arcydziełowym.

Istnieje wiele powodów, dla których dobry dzbanek dobry dzbanek. Niektóre powody są oczywiste. Niektóre są subtelne. Niektóre ujawniają się tylko wtedy, gdy wiesz, jak je zobaczyć. Przy pomocy ponad 200 pięknych kolorowych zdjęć przedstawiających świat najlepszych garncarskich garncarzy w kraju oraz długiej listy artystów i galerii, Hluch nie tylko mówi o tym, jak powstaje wspaniała ceramika. Opowiada o tym, co czyni wielką ceramikę.

The Art of

Contemporary American Pottery

autorzy: Hluch, Kevin A;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 273x213 mm;
ilość stron: 160;
2001 Krause Publications ;
ISBN: 9780873419062;

Typ książki Do oglądania
Język Angielski
Dostępność Dostępna w sklepie
Tematyka Piece i wypalanie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy