Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Terapia ręki - przez dotyk i formowanie
560,00 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Czy wiesz jak ważna i odpowiedzialna jest Twoja rola w życiu dziecka? Jak znaczący i ważny wpływ masz na rozwój psychomotoryczny młodego człowieka lepiąc z nim z gliny? Takie działania to nie tylko usprawnianie rąk i rozbudzanie wyobraźni, to także wielka frajda zarówno dla Ciebie jak i dla dziecka.

Do kogo skierowany jest kurs?
Do wszystkich, którzy lepią lub chcieliby rozpocząć swoją przygodę i świadomie lepić z dziećmi. Zapraszamy rodziców, opiekunów, nauczycieli, terapeutów, ceramików na szkolenie, które sprawi, że Twoja praca z dzieckiem nabierze wymiaru wspierającego i stymulującego jego rozwój. Dowiesz się, co tak naprawdę dzieje się podczas lepienia w glinie i jakie funkcje rozwojowe zupełnie nieświadomie wspierasz i rozwijasz lepiąc z dzieckiem.

O czym dowiesz się na szkoleniu?
Szkolenie ma charakter warsztatu praktyczno – teoretycznego. Dowiesz się o potrzebach rozwojowych dzieci od 2 do 6 roku życia z ich przełożeniem na pracę w glinie. Skupimy się na poznaniu odpowiednich ćwiczeń oraz technik usprawniających motorykę małą. Wzbogacisz swój warsztat pracy o techniki i metody lepienia z gliny w pracy z dziećmi w aspekcie ogólnorozwojowym.

Program szkolenia:

I spotkanie

  •     Rozwój manualny i potrzeby rozwojowe dzieci,
  •     Obszary, które są stymulowane w pracy z gliną
  •     Metody i techniki lepienia z dziećmi

II spotkanie

  •     Rozpoznawanie i ocena potrzeb rozwojowych dzieci, podczas pracy z gliną,
  •     Dostosowanie odpowiednich technik i metod lepienia do wieku i umiejętności dziecka
  •     Stymulacja dotykowa (nadwrażliwość/podwrażliwość) podczas lepienia
  •     Elementy terapii ręki w ceramice

Prowadzący:
Agnieszka Artych  - ceramik, pedagog, neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju dzieci od 0-6 roku życia.

Miejsce prowadzenia warsztatów:
Pracownia Szkoły Ceramiki "Ceramiq", ul. Czyżewska 5, Warszawa

Terminy zajęć:
- 22, 29 stycznia 2021 od godziny 17:30 do 20:30

Cena: 560 zł

Kurs obejmuje 2 spotkania po 3 godziny zegarowe.
W cenie kursu wszystkie potrzebne materiały, narzędzia oraz wypał prac.
Skończone przedmioty ceramiczne stają się własnością uczestnika. (Prace nieodebrane powyżej 30dni od ukończenia kursu zostają zniszczone.)
Na życzenie uczestnika wydajemy dyplom ukończenia kursu wystawiony przez Niepubliczną Artystyczną Szkołę Ceramiki "Ceramiq" w Warszawie.

Ważne:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca oraz wniesienie opłaty.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba uczestników, niezbędna aby kurs się odbył to 4 osoby. W innym przypadku pracownia zastrzega sobie prawo zmiany terminu kursu po uprzednim uzgodnieniu daty z uczestnikami. Kurs skierowany do osób pełnoletnich.

Informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl. Pracownia zastrzega sobie prawo do sfotografowania przedmiotów w celu promowania działalności placówki.

Istnieje możliwość zmiany terminu kursu lub całkowitej rezygnacji z uczestnictwa i zwrotu wpłaty. Koniecznym warunkiem jest zgłoszenie nieobecności w terminie nieprzekraczającym 1 tygodnia przed planowanym terminem rozpoczęcia kursu. W przeciwnym razie zwrot wpłaty nie przysługuje.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy