Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
OSTATNIA SZTUKA! Kiln Formed Bracelets
139,00 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Kiln Formed Bracelets

Ten tekst odblokowuje tajemnice tworzenia trójwymiarowych szklanych bransoletek artystycznych. Oferuje 13 rozdziałów obejmujących narzędzia, wymiarowanie, przygotowanie, formowanie bransoletek, regulacje, wytłaczanie, wytwarzanie trzciny, tworzenie listewek wzorniczych i wiele więcej.

autor: Jayne Persico
język: angielski
oprawa: miękka
format: 210x275 mm
ilość stron: 79
2005 Wardell Publications
ISBN: 0-919985-49-1

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy