Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Nóż Snycerski Kirschen - 3352
49,00 
Dostępność: brak na magazynie

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

- narzędzie, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika, zarówno amatora, jak i profesjonalistę; - nóż wykonany z wyjątkowej stali, która doskonale radzi sobie nawet z najtwardszym drewnem; - część robocza: specjalna stal węglowa 61 HRc, 45 mm; - ostrze krótkie, skośne, podwójna faza; - rękojeść: lakierowane drewno grabowe, 110 mm; - długość całkowita: 155 mm; - nóż jest naostrzony przez producenta i gotowy do pracy;

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy