Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Mieszarka do gliny Rohde TS 20/400V
20 880,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Mieszarka stojąca Rohde TS 20 od wielu lat sprawdza się w warsztatach garncarskich. Służy do wyrabiania nowych mas ceramicznych przed dalszą obróbką, mieszania różnych mas oraz do obróbki odpadów z gliny. Masy są optymalnie obrabiane plastycz- nie w mieszarce i dzięki temu osiągają wysoki stopień jednorodności, co zapewnia wygodę dals- zego przetwarzania.

Cylinder mieszalniczy oraz oś mieszarki z nożami są wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej. Wszystkie inne części wchodzące w kontakt z gliną są również wykonane ze stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego. Dzięki dużemu otwo- rowi model TS 20 można wygodnie zasilać od góry. Cylinder mieszalniczy (ø 235 mm) można łatwo rozkładać do czyszczenia.

Dwie rolki transportowe oraz dwie ­przymocowane na stałe nogi zapewniają mobilność i stabilność. Półkę do odkładania wraz z urządzeniem tnącym można demontować.

Napęd osi mieszarki odbywa się poprzez mocny silnik z przekładnią ślimakową z kołem zębatym walcowym. Z przodu, obok aluminiowej dyszy (średnica wylotu 80 mm), znajdują się gwinty do mocowania szablonów.

- wydajność: 600 kg /h;
- zasilanie 3N - 400V;
- cylinder, oś i noże ze stali szlachetnej, nierdzewne;
- dysza aluminiowa z wkładką z tworzywa sztucznego;
- łatwe czyszczenie cylindra (możliwość demontażu);
- urządzenie zabezpieczające z autom. wyłączaniem;
- wyłącznik ochronny silnika;
- znak kontroli jakości;
- znak CE;
- znikome nakłady konserwacyjne;
- waga 105 kg;
- 24 miesiące gwarancji;


Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania wynosi 2-8 tygodni.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy