Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Japan Style: Contemporary Japanese Ceramics
132,00 
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Zawiera dzieła Kato Takahiko, Hashimoto Machiko i Tanoue Shinya. Wystawa prezentuje prace trzech współczesnych japońskich artystów ceramicznych, którzy czerpią inspirację nie tylko z różnorodnych tradycji ceramicznych w swoim kraju, ale także udało im się rozwinąć wyjątkową historię za własnymi pasjami i wartościami w życiu. To właśnie narodziny współczesnej twórczości pozwalają artyście czerpać inspirację z piękna i tworzyć potężne dzieła formy i funkcji. Wśród 18 obiektów w tej prezentacji znajdziesz prace związane z pradawnymi piecami w Japonii, które produkują naczynia kamionkowe funkcjonalne do codziennego użytku przez prawie tysiąclecie oraz na uroczystą ceremonię parzenia herbaty od 400 lat. Poznasz filiżanki i miski na herbatę, wazony z kwiatami, talerze, a nawet sowę, która łączy starożytne materiały i techniki z nowymi formami i stylami.

Japan Style: Contemporary Japanese Ceramics

autorzy: Howell Gregory, Yellin Robert;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 216x216 mm;
ilość stron: 38;
2017 Lulu.com;
ISBN: 1365969282;


Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do oglądania
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Szkliwa i zdobienie, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy