Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Glina SiO2 PRNI czarna, 0-0,2 mm 40% szamotu - op. 12,5 kg
55,01 
Dostępność: w magazynie w średniej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

- czarna hiszpańska masa doskonała do toczenia na kole, modelowania ręcznego; - gładka mimo zawartego szamotu idealnie nadaje się do delikatnych faktur; - kolor intensywnie czarny; - idealna do wypałów Raku; - kurczliwość masy przy 1240°C - 5%;

Kolor czarny
Przeznaczenie wypał raku
Temperatura spieku Wysokotopliwe - do 1300°C
Ilość szamotu 40 %
Grubość szamotu 0,0 - 0,2 mm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy