Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Fraba naszkliwna fluorescencyjna żółta CF-02 - 50 gram
33,00 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Farba fluorescencyjna, bezołowiowa żółta CF-02

Dla uzyskania najlepszego efektu luminescencji, farbę nakładamy na białą glinę wypaloną na biskwit. Po nałożeniu farby pokryć ją szkliwem transparentnym i wypalać na 980 st. C. Cykl wypału powinien być najkrótszy, jak to możliwe, aby farba nie straciła właściwości fluorescencyjnych.

Przy aplikacji pędzlem, mieszamy 50 gram farby z 40 gram Ceramiq Fix i 10 gram wody. Ilość wody należy dostosować do porowatości czerepu gliny.

Ważne, aby od razu zużyć całą porcję farby po jej przygotowaniu. Do długiego przechowywania nadaje się tylko suchy proszek.

 

Roztwory metali szlachetnych (złoto, platyna) dają ślad kryjący, natomiast lustry perłowe i kolorowe są transparentne.

Aby osiągnąć błyszczący, metaliczny efekt, należy nanieść produkt na szkliwo błyszczące.

Pędzelek używany do malowania lustrami i metalami musi być idealnie czysty, nawet śladowe resztki innego produktu mogą zniekształcić efekt. Najlepiej używać danego pędzelka tylko do konkretnego jednego roztworu.

Wypalać w temperaturze do 850 st. C.

Kolor żółty
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy