Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ceramic Glazes: The Complete Handbook
242,00 
Dostępność: brak na magazynie

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Ta inspirująca galeria pięknych i niezwykłych wyrobów ceramicznych to uczta dla oczu, w skład której wchodzą dzieła wielu wyjątkowych współczesnych artystów ceramicznych, z których każdy z nich oferuje spojrzenie od wewnątrz na proces szklenia, w tym na swoje specjalne przepisy i techniki ich stosowania. Książka jest zorganizowana według zakresu temperatur, ze specjalnymi technikami wypalania soli i drewna, i podzielona na podkategorie według metody aplikacji, dzięki czemu garncarz może łatwo znaleźć twórczość nawiązującą do własnej praktyki lub po prostu odkryć inne kreatywne podejścia. Z sekcją, która skupia się na koncepcyjnych aspektach szkliwa jako koloru i jak wykorzystać kolor w swojej pracy, sekcją techniczną how-to i szczegółowym glosariuszem, książka ta łączy w jednym tomie szeroki zakres umiejętności, technik i danych technicznych, aby zapewnić niezbędne źródło wiedzy dla wszystkich ceramików, czy to studenckich, czy zawodowych.

Ceramic Glazes

The Complete Handbook

autorzy: Brian Taylor;Kate Doody
język: angielski
oprawa: miękka
format: 220x256 mm
ilość stron: 320
2014 Thames & Hudson
ISBN 9780500517406

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Dostępna w sklepie
Tematyka Szkliwa i zdobienie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy