Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ceramic and Stone Tiling: A Complete Guide
187,00 
Dostępność: brak na magazynie

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Wiele książek o kaflach przyjmuje hipotetyczną postawę, prezentując łatwy wybór obejmujący idealnie płaskie ściany i płytki, które zawsze są łatwe do przecięcia. Ta książka pokazuje, w jaki sposób entuzjasta majsterkowania może wykonać pracę z płytek w wysokim standardzie w sytuacjach istniejących w realnym świecie. Autor, którego 50-letnia kariera obejmowała każdy aspekt handlu kaflami, ma spore doświadczenie w tym, co może pójść nie tak. Tutaj przekazuje swoją rozległą wiedzę, pokazując czytelnikowi, jak unikać problemów i jak je pokonać, gdy się pojawią. Dokładnie i przystępnie, książka obejmuje wszystkie podstawowe procesy, od projektu po końcowe fugowanie i czyszczenie; rozwiązywanie problemów; i płytki ceramiczne, terakotowe, marmurowe, łupkowe i granitowe.

Ceramic and Stone Tiling

A Complete Guide

autorzy: Ripley, John;
język: angielski;
oprawa: twarda;
format: 253x193 mm;
ilość stron: 144;
2005 Crowood Press (UK) ;
ISBN: 9781861267771;

Typ książki Do oglądania
Język Angielski
Dostępność Dostępna w sklepie
Tematyka Szkliwa i zdobienie, Tematyka ogólna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy