Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Bonnie Fitzgerald's Guide to Mosaic Techniques
143,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Ten kompletny zasób technik mozaikowych i pomysłów projektowych z pewnością stanie się dla Ciebie punktem odniesienia. Z wyraźnymi sekwencjami krok po kroku, artysta mozaik Bonnie Fitzgerald pokazuje, jak narysować pomysł, wyciąć i ułożyć płytki oraz z powodzeniem wykonać kładzione projekty. Wszystkie narzędzia, materiały i wyposażenie są jasno objaśnione, i znajdziesz tu pomocne wskazówki dotyczące ustawienia wygodnego miejsca pracy, jak również podstawowe informacje dotyczące instalacji gotowych mozaik. Zawiera 10 opisów projektów, takich jak rama lustra, blat stołu, numer domu oraz dwu- i trójwymiarowe dzieła sztuki. Ponadto, w książce znajdziesz wskazówki i przykładowe mozaiki od czołowych światowych artystów mozaikowych!

Bonnie Fitzgerald's Guide to Mosaic Techniques

The Go-To Source for In-Depth Instructions and Creative Design Ideas

autor: Fitzgerald, Bonnie;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 152x251 mm;
ilość stron: 160;
2015 Trafalgar Square Books ;
ISBN 9781570767203;

Produkt dostępny na zamówienie klienta, lecz często jest dostępny w sklepie bez oczekiwania. Zadzwoń lub napisz do nas, żeby sprawdzić!
Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni.

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Szkliwa i zdobienie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy