Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Alternative Kilns
187,00 
Dostępność: w magazynie w dużej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Sztuka budowania pieców przetrwała wieki bez wielu zmian w podstawowych zasadach. Ta książka oferuje radykalnie nowe pomysły i różne podejścia do odwiecznych umiejętności. The Alternative Kiln przygląda się świeżo procesowi budowy pieca, sugerując niekonwencjonalne materiały i nowe style pieców, z których wiele jest formami sztuki samymi w sobie. Te nietradycyjne piece odzwierciedlają kreatywny i pomysłowy duch garncarstwa. Zaprojektowany dla doświadczonego producenta pieców, zawiera również kilka podstawowych instrukcji.

Alternative Kilns

autor: Gregory, Ian ;
język: angielski;
oprawa: miękka;
format: 236x164 mm;
ilość stron: 112;
2005 University of Pennsylvania Press;
ISBN:0812219023;

Produkt dostępny na zamówienie klienta. Czas oczekiwania około 4 - 6 tygodni

Typ książki Do nauki
Język Angielski
Dostępność Na zamówienie
Tematyka Piece i wypalanie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy