Dla Was działamy!

Mamy dla Was kilka informacji na kolejne dni

Pracownia działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00-17:00.

Jednocześnie możemy przyjąć nie więcej niż 4 osoby. Lubimy, kiedy jest Was dużo, ale teraz chcemy Wam zapewnić bardziej komfortowe i bezpieczne warunki pracy. Dlatego też wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności: zmniejszyliśmy ilość dostępnych miejsc, dezynfekujemy stoły, klamki i inne często dotykane przedmioty.

Osoby, które posiadają u nas wykupiony karnet mogą z niego korzystać, ale tylko po telefonicznym umówieniu i sprawdzeniu dostępności miejsca. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny do pracowni pod numer 534 146 000.

Dla pozostałych osób przedłużymy ważność karnetu o dwa tygodnie, więc śmiało możecie lepić sobie w domku.

Sklep stacjonarny 

Na zakupy do sklepu stacjonarnego przy ul. Czyżewskiej 5 w Warszawie zapraszamy w tygodniu od 9:00 do 18:00, a w soboty od 11.00 do 15.00. Prosimy jedynie o zachowanie bezpiecznego dystansu w kontaktach z naszą dzielną załogą oraz innymi klientami.

Pamiętajcie, że cały czas macie do dyspozycji sklep internetowy, który jest dla nas wszystkich w tym czasie najlepsza opcją. Cóż może być teraz lepszego, niż dostawa świeżej paczki gliny do domu. 

Usługi wypalania ceramiki 

Nasza piecownia pracuje pełną parą! Możecie przynosić do wypału wszystko, co powstanie w Waszych domowych pracowaniach. Z okazji kwarantanny na pewno macie mnóstwo czasu na lepienie :-)

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię