Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
100 pytań do..., czyli konsultacje z ceramikiem - ONLINE
50,00 
Dostępność: w magazynie w małej ilości

Możesz zwrócić zakupiony u nas towar w terminie 14 dni, na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w Regulaminie sklepu Ceramiq.pl

Dostawy zamówień o wartości powyżej 250 zł realizujemy bezpłatnie przesyłką kurierską, z tym jednak zastrzeżeniem, że łączna waga produktów w koszyku nie przekracza 30 kg.

Bezpłatna dostawa nie dotyczy poroduktów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie drewnianej lub przesyłką kurierską niestandardową. Do takich produków zaliczamy m.in. formy gipsowe, duże półki do pieca, masy lejne w wiaderkach lub inne towary o nietypowych gabarytach.

Przesyłki, który waga przekracza 30 kg, są dostarczana pod drzwi, a kurier nie ma obowiązku wnoszenia ich po schodach.

Niektóre formy dostawy lub płatności mogą być niedostępna dla wybranych produktów, ze względu na ograniczenia wprowadzane przez przewoźników.

 

 

Udostępnij Raty PayU Poleć znajomemu Zadaj pytanie

Masz głowę pełna pomysłów ale nie wiesz jak zabrać się realizację projektu? Popełniasz wciąż te same błędy i nie wiesz jak się z nimi uporać? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w dziedzinie ceramiki pomożemy ci je rozwiązać. Podczas konsultacji możesz pytać o wszystko co przyjdzie Ci do głowy. A jak nie ty to może pytanie zadane przez współuczestnika otworzy Cię na nowe horyzonty w tej jakże pięknej dziedzinie jaką jest ceramika.

Prowadząca: Agnieszka Barnat

Terminy zajęć:
- 5 maja 2020 od godziny 17:30 do 19:00
(podczas składania zamówienia w uwagach proszę podać wybraną godzinę)

Cena: 50 zł

Kurs obejmuje 1 spotkanie przez 2 godziny lekcyjne (2x45 min)

Czego potrzebujesz: - dostępu do internetu oraz komputer, tablet, komórka coś co pozwoli Ci się z nami połączyć  

Ważne:
 Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie osobiste, telefoniczne pod numerem telefonu 534 146 000 lub mailowe pracownia@ceramiq.pl oraz wniesienie opłaty. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Istnieje możliwość zmiany terminu kursu lub całkowitej rezygnacji z uczestnictwa i zwrotu zaliczki. Koniecznym warunkiem jest zgłoszenie nieobecności nie później niż 24 godziny przed planowanym terminem rozpoczęcia kursu. W przeciwnym razie zwrot zaliczki nie przysługuje.

Formy płatności: - dokonanie przelewu na konto 69 1090 2590 0000 0001 2197 5188 Santander Bank Polska S.A. - zrobienie zamówienia przez sklep internetowy ceramiq.pl - wniesienie opłaty w kasie pracowni.

Dodatkowe informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem telefonu 534.146.000 lub przez email: pracownia@ceramiq.pl.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
masz pytanie? 222 501 777 sklep@ceramiq.pl doradzimy, pomożemy